Kargo

Vicepra

Geciktirici Hap

Porcodile Geciktirici Hap Kapsül

porcodile geciktirici hap fiyat banner

Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler geciktirici ürünler ile erken boşalma sorununa çare bulabilirler. Porcodile markası geciktirici ürünler konusunda oldukça etkili formları olan bir markadır.

Porcodile geciktiricinin etkili formlarından birisi olan porcodile geciktirici hap porcodilenin bitkisel formdaki etkili geciktiricilerinden birisidir. Porcodile geciktirici hap düzenli kullanıldığı taktirde erken boşalma sorununuzu kalıcı olarak ortadan kaldırır. Porcodile geciktirici hapın etkilerini görmek için uzun uzadıya beklemek gerekmez. İlk kullanımdan itibaren porcodile hap geciktirici etkisini gösterir.

Porcodilehap kullanımdan sonra etkisini 15-20 dakika sonra göstermeye başlayacaktır. Porcodile hap ilişki sürenizi ortalama 30-40 dakika kadar uzatacaktır. Bitkisel içerikli porcodile hap hiçbir yan etkisi olmayan güvenilir bir geciktirici üründür.

geciktirici hap etkileri

Porcodile geciktirici hap kullanımı

Erkekn boşalan erkekler tarafından cinsel ilişkiden ortalama 20- 30 dakika önce 1 kapsül olarak kullanılır. Porcodile hapın 1 kutusunda 20 kapsül vardır yani 1 kutu porcodile geciktirici hap 20 kullanımlıktır ve oldukça ekonomik bir geciktirici haptır.

Porcodile delay capsules fiyatı: 59,00TL